Author: r***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super bune, recomand
Color: White
Price: 333kr
| Material | Copper |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260225110683163978186 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 9630168 people said the quality is very good!
Author: r***8
Date:
Review: Super bune, recomand
Color: White
Author: r***8
Date:
Review: Recomand, foarte bune
Color: White
Author: m***8
Date:
Review: Exact ca un poze. Sunt foarte mulțumită!
Color: White
Author: R***o
Date:
Review: Foarte buna se potriveste
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.